Љубов меѓу редови

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2023
Оригинален наслов: The fine print | Бр. на страни: 413 | Димензии: 21 | Корица: мека

РОУАН
Работа ми е да создавам бајки. Забавни паркови. Продукциски компании. Хотели со пет ѕвезди. Сè може да биде мое еден ден, ако го реновирам забавниот парк Дримленд.

Замислата да ја вработам Зара теоретски беше добра… Но ја бакнав.

Работите излегоа од контрола кога ѝ пишав преправајќи се дека сум друг. Кога сфатив дека згрешив, веќе беше предоцна.

За луѓето како мене нема среќен крај. Зашто ни е судено да го уништиме.

ЗАРА
Откако ја искритикував најскапата луда железница на Дримленд, требаше да ме отпуштат. Наместо тоа, Роуан Кејн ми ја понуди работата од соништата.

Но проблемот е во тоа што морам да работам за најтешкиот шеф на светот.

Не смеам да мислам на него, но срцето не ме слуша. Време е да го научам милијардерот дека парите не можат да поправат сè. Особено не нас.

Прва од трите возбудливи приказни за тројца браќа, внуци на основачот на забавниот парк Дримленд.

Цена: 490 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Љубов меѓу редови

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-260-193-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Љубов меѓу редови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in