Љубовникот на куртизаната

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 505 | Димензии: 20 | Корица: мека

Исклучителна приказна која ја истражува сложената природа на срцето на една мајка…. Љубовникот на куртизаната магично ве привлекува, доживувајќи го раскажувањето како милозвучен шепот, како свеж ветрец и како егзотичен зачин. Читањето на оваа книга е уникатно, бидејќи ќе остане врежано засекогаш.

Цена: 420 ден

8 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Љубовникот на куртизаната

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-849-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Љубовникот на куртизаната”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in