Љубовница

Издавач: ФЕНИКС | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Mistress | Бр. на страни: 339 | Димензии: 148х210 | Корица: мека

Сакаше да биде негова љубовница само формално. Но господинот имаше поинакви планови...Кога Ифигенија Брајт открива дека нејзината сакана тетка станала жртва на еден злобен уценувач, веднаш  ја понудува својата несебична помош. Нејзиниот план - да го намами злобникот самиот да се разоткрие така што таа ќе влезе во круговите на високото друштво, преправајќи се дека е најновата љубовница на контроверзниот гроф од Мастерс - секако беше исполнет со многу фантазија. Меѓутоа, среде блескавиот бал, обиколена од многу обожаватели штотуку преобразената Ифигенија ненадејно ќе се најде лице в лице со мистериозниот и сензуален гроф од Мастерс. Со тоа неустрашивата дама запаѓа во уште поголема опасност затоа што сега мора да се бори и против уценувачот и против сосема неочекуваната закана на своето срце. Маркус Клауд не само што е ѓаволски заводлив, туку и одлучен оваа убава измамничка да ја направи своја.
Рангирано 4.5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(6 оценки на корисници)

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product Љубовница

Категорија:
ИСБН: 978-9989-33-507-5

6 оценки за Љубовница

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  prekrasna kniga!!!

 2. Rated 4 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  dobra kniga

 3. Rated 3 out of 5

  Магдалена Шутарова (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Ana Gavrilovska (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  vesna s (верификуван корисник)

  Odlicna

 6. Rated 5 out of 5

  nadica gligorova (верификуван корисник)

  odlicnaa

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in