Љубовното писмо

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: The love letter | Бр. на страни: 570 | Димензии: 20 см | Корица: /

Приказна со безброј лица... мистерија, акција, шпионажа, романса и закана... опасна игра на мачка и глушец одиграна низ лаги и љубов, тајни и заплети, измама и опасност. Интересна промена на пишувањето кај една од нашите најсакани авторки.

Цена: 650 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Љубовното писмо

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-10-0753-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Љубовното писмо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in