Љубовта е хемија, освојте ги жените

Автор: Зоја
Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Љубовта е хемија, освојте ги жените | Бр. на страни: 164 | Димензии: 20 | Корица: тврда

Една стара поговорка вели: „Прави го она што од секогаш си го правел и ќе го добиеш она што секогаш си го добивал.“ Ако сакате да зрачите со сексуална самодоверба, морате да го промените досегашното однесување и да го правите она што ви го одредила природата. Кога мажот ќе стане сигурен во својата сексуалност, неговата слика за самиот себе се менува и му станува удобно да биде она што е, наместо постојано да го приспособува своето однесување за да се вклопи во друштвено прифатливиот формат. Женските радари секогаш ќе ги регистрираат личностите полни со самодоверба. Кога си вистински играч, тоа ти овозможува секогаш да имаш доволно сили, да станеш и одбирајќи го другиот пат, тактика, стратегија, понатаму да се доближуваш до целта. Љубовта е хемија, a самодовербата е клуч за успехот!

Цена: 300 ден 210 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Љубовта е хемија, освојте ги жените

Категорија:
ИСБН: 978-608-201-412-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Љубовта е хемија, освојте ги жените”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in