Лулу има лош ден

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: / | Димензии: 20x21 см | Корица: мека

Како што растат децата, општеството очекува од нив да ги контролираат своите движечки емоции. Во нивни најдобар интерес е уште од најмала возраст да научат како да владеат со емоциитеи да ги изразуваат позитивно. Исто така, децата мора да научат како нивните емоции влијаат на другите и може да имаат огромен ефект на нивниот секојдневен живот. Тука се јавува потреба од развивање на емотивниот коефициент за подобро да ги разберат, сочувствуваат и да се соочуваат со различните животни ситуации.

Цена: 80 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Лулу има лош ден

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-506-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Лулу има лош ден”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in