Мајка и дете

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Мајка и дете | Бр. на страни: 250 | Димензии: 22 x 28 | Корица: /

Практичен водич за секоја мајка. Книгата е поделена на 4 главни делови: бременост, грижа за бебе и дете, развој и здравје.Сеопфатна книга во која ќе најдете се за бременоста,од моментот на зачнување па се до моментот на породување.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 2490 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Мајка и дете

Категорија:
ИСБН: 3831022449792

1 оценка за Мајка и дете

  1. Rated 5 out of 5

    Снежана Мојсова (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in