Макар уште еднаш

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Макар уште еднаш | Бр. на страни: 210 | Димензии: 21 | Корица: /

„Што си се заљубила баш во мене?“ , ќе ја прашав јас понекогаш.
„Мислиш дека не си за сакање?“, ќе одговореше таа самоуверено. 
Ќе ја наведнев главата и ќе се насмеев. Тогаш не можев да признаам, но сега сум сигурен дека беше убаво да се има некој во животот кој веруваше во мене. Некој кој веруваше во мојата способност да љубам, во моето лице, во мојата душа, во моите очи, во мојата насмевка, во моите солзи.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 345 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Макар уште еднаш

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0495-3

1 оценка за Макар уште еднаш

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in