Македонија цркви и манастири

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Македонија цркви и манастири | Бр. на страни: 0 | Димензии: 99см х 66см | Корица: /

Патна карта на Македонија на која се претставени црквите и манастирите низ земјата.

Цена: 200 ден

47 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Македонија цркви и манастири

Категорија:
ИСБН: 998994068-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Македонија цркви и манастири”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in