Македонија – винска карта

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Македонија - винска карта | Бр. на страни: 0 | Димензии: 99см х 66см | Корица: /

Патна карта на Македонија на кој се претставени винските региони

Цена: 200 ден

49 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Македонија – винска карта

Категорија:
ИСБН: 608-204-074-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Македонија – винска карта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in