Македонските зографи од крајот на XIX и почетокот на XX век

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Македонските зографи од крајот на XIX и почетокот на XX век | Бр. на страни: 439 | Димензии: 30 | Корица: /

Цена: 3000 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Македонските зографи од крајот на XIX и почетокот на XX век

Категории: , , ,
ИСБН: 978-608-4646-32-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Македонските зографи од крајот на XIX и почетокот на XX век”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in