Преглед на кошничка “Речник на странски зборови и изрази” e додадена во Вашата кошничката

Македонско-англиски разговорник

Издавач: Венеција | Јазик: Македонски | Година: 2002
Оригинален наслов: Македонско-англиски разговорник | Бр. на страни: 128 | Димензии: 16 см | Корица: мека

Oвој разговорник е наменет за ученици, студенти, деловни луѓе и туристи, а посебно за луѓе кои прстојуваат во земјите каде што се говори англиски јазик. Се надеваме дека овој разговорник ќе побуди кај сите заинтересирани читатели желба истиот да се изучува подлабоко.

Цена: 210 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Венеција

Report an abuse for product Македонско-англиски разговорник

Категорија:
ИСБН: 9989-884-26-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Македонско-англиски разговорник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in