Македонско-германски разговорник : со изговор

Издавач: Венеција | Јазик: Македонски | Година: 2002
Оригинален наслов: Македонско-германски разговорник : со изговор | Бр. на страни: 138 | Димензии: 16 см | Корица: мека

Oвој разговорник е наменет за ученици, студенти, деловни луѓе и туристи, а посебно за луѓе кои прстојуваат во земјите каде што се говори германски јазик. Се надеваме дека овој разговорник ќе побуди кај сите заинтересирани читатели желба истиот да се изучува подлабоко.

Цена: 210 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Венеција

Report an abuse for product Македонско-германски разговорник : со изговор

Категорија:
ИСБН: 9989-884-23-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Македонско-германски разговорник : со изговор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in