Мала школа за добрина

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 142 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

Мала школа на добрина е мал потсетник за тоа што, всушност, е животот. Предлагам да ја прочитате. Ликовите се незаборавни. Во истиот миг ме поттикнуваат да станам посрдечна и подобра. Елен Бас, поет и авторка на книгата „Маски во љубовта“. Оваа книга толку ми се допадна што ја прочитав во еден здив. Ликовите се автентични, гласот вистински. Ве трогнува во суштината и успева да ве преобрази. Што би се случило кога добрината би ни станала водилка? Ништо веќе не би било како порано. Д-р Кетлин Десмејсон, авторка на бестселерот „Компири, не антидепресанти“ Прочитајте ја оваа книга. Таа истовремено ќе ве насмее и расплаче. Секогаш ќе ја паметите. На срцето му е навистина подобро кога се шири. Сузан Боркин, авторка на книгата „Кога срцето ти говори, внимателно фаќај забелешки“

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Мала школа за добрина

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-572-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мала школа за добрина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in