Малата сирена го сретнува вампирот

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: /
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: / | Димензии: 20 x 21 цм | Корица: мека

Коефициентот на креативност кај детето се разликува од неговиот коефициент на интелигенција според одлуките што ги донесува за да се соочи со различни ситуации во животот. За некои деца животот претставува низа правила и закони. Но има и такви деца што сакаат да одат по нов и неоткриен пат за да откријат нови и неверојатни нешта. Да се одгледаат деца со висок коефициент на креативност е потребен тренинг на нивниот ум преку приказни, книги и активности од најмала возраст. Ова е сликовница која ќе ви помогне во тоа.

Цена: 80 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Малата сирена го сретнува вампирот

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-507-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Малата сирена го сретнува вампирот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in