Мали сезнајковци 2

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Мали сезнајковци 2 | Бр. на страни: 0 | Димензии: 20 x 27 | Корица: мека

Учење низ игра: едноставни сложувалки; забавни лавиринти; игри за набљудување и размислување; цртежи што треба да се надополнат и да се обојат.

Цена: 190 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Мали сезнајковци 2

Категорија:
ИСБН: 978-608-4500-07-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мали сезнајковци 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in