Маслинката

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: The olive tree | Бр. на страни: 477 | Димензии: 21 | Корица: мека

Освежителна приказна што ќе ве оттргне од секојдневието и ќе ве облее со топлите зраци на Сонцето од Кипар.

Цена: 650 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Маслинката

Категории: ,
ИСБН: 978-608-10-0724-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Маслинката”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in