Мажи

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 385 | Димензии: 135x210 | Корица: мека

Бела е тајно мажена за Стиви пред многу години. Биле студенти и се преправале дека се возрасни. Кога реалноста чукнала на врата, Бела едноставно заминала.

Многу години подоцна таа го запознала Филип и наспроти нејзиното ветување дека нема повеќе да се мажи, не може да му оделее Тој е добра можност. Духовит, шармантен, интересен и нежен. Единствен  проблем е што и понатаму официјлно е мажена за Стиви, а никако да најде вистински момент тоа да му го соопшти на Филип.

Поради тоа Бела планира никогаш да не ја открие својата тајна, затоа што тоа секако е само глупав лист хартија, заведен кај матичар, нели? А Стиви не го видела со години и веројатно повеќе никогаш нема да го сретне...

Цена: 300 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Мажи

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-696-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мажи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in