Mehanika, statika

Автор: grupa autora
Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2001
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 308 | Димензии: 24 cm | Корица: тврда

Цена: 1219 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Mehanika, statika

Категорија:
ИСБН: 86-7466-049-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Mehanika, statika”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in