Menadžment internacionalnih lanaca hotela

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 98 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 595 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Menadžment internacionalnih lanaca hotela

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0238-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Menadžment internacionalnih lanaca hotela”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in