Menadžment rizika u preduzeću

Издавач: Ekonomski fakultet Univerziteta u Beogradu | Јазик: Srpski | Година: 2021
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 357 | Димензии: 25 cm | Корица: /

Цена: 3008 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Menadžment rizika u preduzeću

Категорија:
ИСБН: 978-86-403-1674-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Menadžment rizika u preduzeću”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in