Метаморфози / Публиј Овидиј Насон

Издавач: Макавеј | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Metamorphoseon / Publius Ovidius Naso | Бр. на страни: 387 | Димензии: A5; 21cm | Корица: мека

Ѕвезди на светската книжевност - 41
Метаморфози / Публиј Овидиј Насон ; [превод од латински јазик Љубинка Басотова ; поговор Владимир Мартиновски]

Цена: 441 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Макавеј

Report an abuse for product Метаморфози / Публиј Овидиј Насон

Категорија:
ИСБН: 978-608-205-276-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Метаморфози / Публиј Овидиј Насон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in