Преглед на кошничка “Otkrivanje stanja koja prethode kvarovima u telefonskoj mreži elektroprivrede” e додадена во Вашата кошничката

Metode i instrumentacija za električna merenja

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2020
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 190 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 992 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Metode i instrumentacija za električna merenja

Категорија:
ИСБН: 978-86-7466-824-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Metode i instrumentacija za električna merenja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in