Metodička zbirka zadataka iz mehanike – statika

Автор: Miloš Kojić
Издавач: Naučna knjiga | Јазик: Srpski | Година: 2000
Оригинален наслов: Metodička zbirka zadataka iz mehanike - statika | Бр. на страни: 1000 | Димензии: 21 cm | Корица: /

/

Цена: 330 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Metodička zbirka zadataka iz mehanike – statika

Категорија:
ИСБН: 86-23-21085-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Metodička zbirka zadataka iz mehanike – statika”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in