Милион капки

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Un millón de gotas | Бр. на страни: 705 | Димензии: 21 см | Корица: /

Величествена приказна за предадените идеали, за еден живот што го проголтала незамислива судбина и за длабоката и неповторлива љубов проткаена со одмазда.Силен и топол трилер што патува без здив низ европската историја

Цена: 590 ден 490 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Милион капки

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0669-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Милион капки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in