Мои страсти, мои страданија

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Мои страсти, мои страданија | Бр. на страни: 146 | Димензии: 21 | Корица: мека

Викајте ги на нашето име Викајте ги нив, ние ќе се одѕиваме. Некогаш слика на светот, денес сенка. Денес сенка, утре слика на светот. Кај што има излез, ќе има и залез. Кај што има залез, ќе има и излез. Кога има понизност, има и ропство! Кога има достоинство, има и слобода!

Цена: 200 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Мои страсти, мои страданија

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-6391

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мои страсти, мои страданија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in