Мојата прва книга Буквар 2 издание

Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Мојата прва книга Буквар 2 издание | Бр. на страни: 48 | Димензии: А4 | Корица: /

Букварот е предвиден за малите дечиња кои можат на интересен начин да се запознаат со тајниот и чудесниот свет на буквите. Богат со многу текстови и илустрации.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 249 ден

43 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Мојата прва книга Буквар 2 издание

Категорија:
ИСБН: 608204232-8

2 оценки за Мојата прва книга Буквар 2 издание

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    dali se isti sodrzinite so bukvarot od prvoto izdanie

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Буквар 2 е изменето и дополнето издание на Тримакс

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in