Мојата прва книга со зборови

Издавач: Либи | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Мојата прва книга со зборови | Бр. на страни: 14 | Димензии: 21 | Корица: /

Оваа картонска книга е наменета за најмалите дечиња, за преку неа да ги научат првите поими и да се запознаат со светот околу нив.

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Мојата прва книга со зборови

Категорија:
ИСБН: 978-608-247-639-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мојата прва книга со зборови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in