Мојот тато

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Мојот тато | Бр. на страни: 17 | Димензии: 24,5 x 24,5 | Корица: /

Прва сликовница за најмалите читатели. Децата ги обожуваат илустрациите во боја. Во стихови, од илустрација до илустрација е прикажан топлиот,полн со љубов однос помеѓу таткото и детето. Многу примери од животинскиот свет. Книга што секој родител може да му ја чита на свиоето дете за добра ноќ.

Цена: 590 ден

7 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Мојот тато

Категорија:
ИСБН: 9789989272134

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мојот тато”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in