Мојот живот, мојата судбина

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Мојот живот, мојата судбина | Бр. на страни: 254 | Димензии: 20 см | Корица: /

Желбата на Ана да се омажи за Војдан се оствари, иако знаеше дека тој не ја сака.
Ана мислеше дека нејзината љубов ќе биде доволна за двајцата. Но желбите се едно, а стварноста е друго…
Разочарана поднесува барање за развод и целосно им се посветува на децата.
Кога и тие ќе ја напуштат неа и овој свет, Ана губи волја за живот и се обидува да си го одземе животот.
Борбата за нов почеток е болна и долга.
Во неа ѝ помага Војдан, нејзиниот поранешен сопруг.
Тогаш се случува нешто неочекувано…

Цена: 350 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Мојот живот, мојата судбина

Категории: ,
ИСБН: 978-608-262-099-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мојот живот, мојата судбина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in