Моќта на потсвеста

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 281 | Димензии: 140х205 | Корица: мека

Еве го целосниот оригинален текст на прирачникот за самопомош продаден во милиони примероци ширум светот што ќе ви ја открие невидливата моќ да ја остварите секоја цел. Моќта на потсвеста, една од најомилените и најпродаваните инспиративни водичи на сите времиња, ви покажува како менувањето на вашиот начин на размислување може да доведе до драстично подобрување на вашиот живот.

Со помош на практични, разбирливи техники и конкретни примери, д-р Џозеф Марфи ви го открива огромното влијание на потсвеста врз сите животни сфери: парите, односите, работата, среќата - и како да ја примените и да ја насочите нејзината моќ за да ги остварите своите цели и соништа.

Оваа неверојатна книга веќе им помогна на читателите ширум светот да го постигнат навидум невозможното со самото учење како да ја контролираат неверојатната моќ на потсвеста. Сега и вие можете да ги научите овие моќни техники за да го смените својот живот, така што најнапред ќе ги смените своите верувања.

Цена: 380 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Моќта на потсвеста

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-078-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Моќта на потсвеста”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in