Море на загубената љубов

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Sea of lost love | Бр. на страни: 483 | Димензии: 21 | Корица: /

Романтична и напната приказна за семејните тајни и за победата на љубовта, инспирирана од мирисите и звуците на Италија.

Цена: 490 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Море на загубената љубов

Категории: ,
ИСБН: 978-608-10-0882-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Море на загубената љубов”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in