Мраз во пламенот

Издавач: Издавачка куќа Муза | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Мраз во пламенот | Бр. на страни: 181 | Димензии: 20 | Корица: мека

Дебитантскиот роман на Е. Н. Веровска претставува вистинско богатство на македонската книжевност за млади, која се чини дека има голем недостиг на книги токму за возраста на која најмногу одговара Мраз во пламенот, за т.н. млади возрасни. Срдечно им го препорачуваме овој роман на сите љубители на Господар на прстените.

Цена: 340 ден 272 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Издавачка Куќа Муза

Report an abuse for product Мраз во пламенот

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-4906-16-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Мраз во пламенот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in