Muškarac koji je toga vrijedan

Автор: Eva Heller
Издавач: Младинска книга | Јазик: Hravtski | Година: 2007
Оригинален наслов: Muškarac koji je toga vrijedan | Бр. на страни: 546 | Димензии: 12,2 х 19 | Корица: /

Ева Хелер e една од најчитаните современи германски писатели. Овој љубовен роман напишан на духовит начин на современата жена,нејзините проблеми и желби. Идеален прирачник за сите жени кои сакаат да се приближат до моделот на добра прилика за женење.

Цена: 490 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Muškarac koji je toga vrijedan

Категорија:
ИСБН: 953-196-921-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Muškarac koji je toga vrijedan”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in