Na vratima pakla : 100 godina atomskih otkrića

Автор: Milan Ždrale
Издавач: Bonart | Јазик: Srpski | Година: 1999
Оригинален наслов: Na vratima pakla : 100 godina atomskih otkrića | Бр. на страни: 315 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 345 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Na vratima pakla : 100 godina atomskih otkrića

Категорија:
ИСБН: 86-503-0001-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Na vratima pakla : 100 godina atomskih otkrića”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in