Надмини се себеси

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Above life's turmoil. | Бр. на страни: 116 | Димензии: 125/200 | Корица: тврда

Со мислите патувате, љубите и привлекувате. И можете да смените сè околу вас! Само оној кој будно ги чува портите на својот ум од влез на грешни мисли и се концентрира себеси на убави мисли, чисти и силни, кога ќе дојде сезоната на нивното созревање ќе може да ги покаже плодовите на нежни и добри дела, и ниту едно искушение не ќе го затекне неподготвен и невооружен. Не можете да го избегнете исходот од своите мисли, но можете да издржите и да верувате. Човекот мисли и неговиот живот се случува!

Уште една инспиративна книга од авторот на бестселерот Какви што ти се мислите, таков ти е животот.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Надмини се себеси

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-477-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Надмини се себеси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in