Најпосле, љубов

Издавач: Мартина | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Ostatnia miłość | Бр. на страни: 260 | Димензии: / | Корица: мека

Некои велат „токму неочекуваното е она што ги менува нашите животи“. Други пак, „без очекувања, нема разочарувања“. Но, едно е јасно: „ќе ја најдете љубовта на вашиот живот на најнеочекуваното место со најнеочекуваната личност во време кога не очекувате“. Низ редовите на овој љубовен роман ќе откриете дали Регина ќе ја најде љубовта на својот живот очекувајќи го неочекуваното....

Цена: 390 ден 273 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Мартина

Report an abuse for product Најпосле, љубов

Категорија:
ИСБН: 978-608-4626-65-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Најпосле, љубов”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in