Naracija u igranom filmu

Автор: Bordvel, Dejvid
Издавач: Filmski centar Srbije | Јазик: Srpski | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 422 | Димензии: 25 cm | Корица: /

/

Цена: 2122 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Naracija u igranom filmu

Категорија:
ИСБН: 978-86-7227-081-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Naracija u igranom filmu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in