Преглед на кошничка “Let kolibrija – parabola o životnoj sredini” e додадена во Вашата кошничката

Naš sudnji čas : upozorenje naučnika: kako terorizam, greške i propast životne sredine ugrožavaju budućnost čovečanstva u ovom veku – na Zemlji i izvan nje

Автор: Martin Riz
Издавач: Via connect | Јазик: Srpski | Година: 2005
Оригинален наслов: Naš sudnji čas : upozorenje naučnika: kako terorizam, greške i propast životne sredine ugrožavaju budućnost čovečanstva u ovom veku - na Zemlji i izvan nje | Бр. на страни: 212 | Димензии: 22 cm | Корица: /

/

Цена: 491 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Naš sudnji čas : upozorenje naučnika: kako terorizam, greške i propast životne sredine ugrožavaju budućnost čovečanstva u ovom veku – na Zemlji i izvan nje

Категорија:
ИСБН: 86-84211-16-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Naš sudnji čas : upozorenje naučnika: kako terorizam, greške i propast životne sredine ugrožavaju budućnost čovečanstva u ovom veku – na Zemlji i izvan nje”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in