Наследството на Скарлати

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 448 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Роберт Ладлам е генијален раскажувач со прекрасна и убедлива имагинација. Наследството на Скарлати изобилува со возбуда од првата до последната страница, обезбедувајќи му на авторот сигурно место помеѓу најдобро продаваните автори. Марио Пузо, автор на Кум. Роберт Ладлам е најдобро продаваниот автор на трилери на сите времиња. Има продадено повеќе од двесте милиони копии од своите дваесет и два романа и е познат по развојот и интригантноста на заплетите во неговите книги... Ладлам го надминува самиот жанр.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 290 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Наследството на Скарлати

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-583-0

1 оценка за Наследството на Скарлати

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in