Ndërtimi i objekteve të larta : parimet, materialet dhe sistemet

Автор: Madan Mehta
Издавач: Ад Вербум | Јазик: Shqip | Година: 2014
Оригинален наслов: Building construction : principles, materials, and systems | Бр. на страни: 992 | Димензии: 206х277 мм | Корица: /

/Është shkruar nga një ekip i autorëve me përvojë shumë dekadëshe
në arkitekturë, ndërtimtari, inxhinieri, dhe ligjërata, “Realizimi i
objekteve të Ndërtimit të lartë: Parimet, materialet dhe sistemet”
paraqet një hyrje gjithëpërfshirëse, plotësisht të ilustruar në
metodat e ndërtimit dhe materialeve. Ky libër pionier u zhvillua
dhe u dizajnua për përdorim si një libër dhe si një referencë e
pazëvendësueshme profesionale. Organizimi unik i librit lejon
kërkime jo të përditshme të realizimit të ndërtimit të lartë. Parimet
në ndërtimtari janë përfshirë në pjesën e parë, ndërsa materialet
dhe sistemet janë përfshirë në pjesën e dytë.

Цена: 3000 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Ад Вербум

Report an abuse for product Ndërtimi i objekteve të larta : parimet, materialet dhe sistemet

Категорија:
ИСБН: ISBN 978-608-4627-07-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ndërtimi i objekteve të larta : parimet, materialet dhe sistemet”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in