Не сум виновна

Издавач: Матица | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Nisam kriva | Бр. на страни: 280 | Димензии: 21 см | Корица: мека

Тоа е судбината на нас жените ... Често не преставуваат лажно ...

Затоа што животот е дар што не може само да се отфрли, да се даде на друг или да се скрие во кутија спомени. И покрај сè, вреди да се бориме.

Во нејзиниот нов роман Јас не сум виновна, Јелена Бачиќ Алимпиќ, автор на бројни бестселери, виртуелно раскажува интригантна приказна за судбината на две жени кои се најдоа на бездната на животот, но кои преживеаја благодарение на храброста, упорноста и борбата .

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Не сум виновна

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-10-0867-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Не сум виновна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in