Небезбедни куќи

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: No safe house | Бр. на страни: 448 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Најочекуваната... „Без збогување“ беше само почеток... Уште една силна, необична, семејна драма полна со пресврти и возбуда. Приказната е обземачка до последната страница. Ќе ви го одземе сето внимание, сето време и ќе ве внесе во новите случувања во животот на Тери, Синтија и Грејс, и нивните стари познаници, Винс Флеминг и Џејн Скавало, исто како пред седум години, во „Без збогување“. И ќе ве остави без сон, затоа ште ќе сакате денес да прочитате уште некоја страница, уште малку повеќе, за да откриете зошто ако не си дел од решението, тогаш сигурно си дел од проблемот. Линвуд Баркли повторно ги понесе сите читатели. И ги погоди в срце со уште една силна, необична, семејна драма полна со пресврти и возбуда.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 550 ден 440 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Небезбедни куќи

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0396-3

2 оценки за Небезбедни куќи

  1. Rated 5 out of 5

    Фросина Трајковиќ (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in