Недоразбирање

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: La malentendu | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 80 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Недоразбирање

Категорија:
ИСБН: 989PD9100215

1 оценка за Недоразбирање

  1. Rated 5 out of 5

    Kikiland

    Да … приказнава е многу слична на „Парите се отепувачка“- Ристо Крле, во секој случај не помалку болна и не помалку мачна …мала … ама и отровот е во мали шишенца ….

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in