Нека победи подобриот

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 323 | Димензии: 21x13 | Корица: мека

САМОУВЕРЕНА. БЕЗОБРАЗНА. НЕПОБЕДЛИВА... Пејтон Кендал: феминистка до коска која дава сè од себе за да успее во професијата во која доминираат мажи. Осум години, ден и ноќ, работни денови и викенди, без одмори и паузи, таа има само една цел пред себе - да биде унапредена во партнер. АМБИЦИОЗЕН. НАДМЕН. ЗГОДЕН КАКО ЃАВОЛ... Џеј Ди Џејмисон: богато семејство, гламурозен стил на живот, амбициозен и професионален, најдобар во својата работа. Осум години, ден и ноќ, работни денови и викенди, без одмори и паузи, тој има само две цели пред себе - да биде унапреден во партнер... и да ја игнорира Пејтон. Осум години глума и цивилно однесување кога тие двајцата се наоѓаат во присуство на други луѓе. Осум години омраза и војна додека се наоѓаат зад затворени врати иако двајцата знаат дека има две партнерски позиции и нема потреба од војна. И одеднаш, пресврт! Доаѓа известувањето дека нема две туку само една позиција за унапредување! Па, нека победи подобриот!
Рангирано 5.00 од 5 според 14 рејтинзите на корисниците
(14 оценки на корисници)

Цена: 390 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Нека победи подобриот

Категорија:
ИСБН: 978-608-65234-9-7

14 оценки за Нека победи подобриот

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Ilinka Cekova (верификуван корисник)

  3. Rated 5 out of 5

    Marija Armenski (верификуван корисник)

  4. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    интересно..

  5. Rated 5 out of 5

    александра грчева (верификуван корисник)

    Knigata e interesna ili toa sto e namalena celi 39 denari

  6. Rated 5 out of 5

    Катерина Стевовска (верификуван корисник)

  7. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  8. Rated 5 out of 5

    ivana petreska (верификуван корисник)

  9. Rated 5 out of 5

    Elena Jovanovska (верификуван корисник)

  10. Rated 5 out of 5

    Тања Кувенџиска (верификуван корисник)

  11. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

    Ne zgresiv sto ja kupiv – interesna, smesna i seksi prikazna – vredi da se procita

  12. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  13. Rated 5 out of 5

    Фросина Трајковиќ (верификуван корисник)

  14. Rated 5 out of 5

    Даниела Бирачоска

    Odlicna kniga

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in