Некој што го знаеме

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Someone we know | Бр. на страни: 244 | Димензии: 21 | Корица: /

Во едно тивко предградие во северниот дел на Њујорк, еден тинејџер се прикрадува во куќите – и во компјутерите на сопствениците – учејќи ги нивните тајни, а можеби и споделувајќи некои од нив. Кој е тој, и што можеби открил? И кога ќе биде најдена една жена убиена на улицата, напнатоста се зголемува. Кој ја убил? И на што сѐ се подготвени овие луѓе за да ги заштитат сопствените тајни? Во ова соседство не играат игри само сопружниците. Во ова соседство, секој во семејството има своја тајна...

Цена: 450 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Некој што го знаеме

Категорија:
ИСБН: 978-608-230-732-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Некој што го знаеме”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in