Непобедливо срце

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

Иако на прв поглед изгледа така, оваа не е класична романса која не може да се оствари поради социјалните разлики. Ова дело е проткаено со многу нежност, поезија и гордост. На кратко се навраќаме во времето меѓу двете светски војни, време на серенади, љубовни писма и песни, кога момчињата се џентлмени, а девојките везат, читаат и сонуваат за својот принц.

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Непобедливо срце

Категорија:
ИСБН: 5310189010857

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Непобедливо срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in