Непобедливо срце

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 500 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Иако на прв поглед изгледа така, оваа не е класична романса која не може да се оствари поради социјалните разлики. Ова дело е проткаено со многу нежност, поезија и гордост. На кратко се навраќаме во времето меѓу двете светски војни, време на серенади, љубовни писма и песни, кога момчињата се џентлмени, а девојките везат, читаат и сонуваат за својот принц.
Рангирано 4.6666666666667 од 5 според 3 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Непобедливо срце

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-655-4

3 оценки за Непобедливо срце

  1. Rated 4 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Ивана Стојилова (верификуван корисник)

  3. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in