Несаканиот гостин

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: An unwanted guest | Бр. на страни: 246 | Димензии: 140/210 | Корица: мека

„... OДЛИЧЕН КРИМИ-ТРИЛЕР СО ЗАВРШНИЦА СО КОЈА И АГАТА КРИСТИ БИ СЕ ГОРДЕЕЛА.“ Гостите еден по еден пристигнуваат во Мичеловиот пансион, длабоко во снежните планини Кетскил, не ни помислувајќи дека невремето ќе ги отсече од надворешниот свет. Постепено запознавајќи се, се обидуваат да го искористат тоа на најдобар начин. Но тогаш се појавува првото мртво тело – и тие се ужасуваат од помислата дека меѓу нив има убиец.

Цена: 400 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Несаканиот гостин

Категории: ,
ИСБН: 978-608-230-645-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Несаканиот гостин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in