Несаканиот гостин

Original title: An unwanted guest | Num. of pages: 246 | Dimensions: 140/210 | Cover: мека

„... OДЛИЧЕН КРИМИ-ТРИЛЕР СО ЗАВРШНИЦА СО КОЈА И АГАТА КРИСТИ БИ СЕ ГОРДЕЕЛА.“ Гостите еден по еден пристигнуваат во Мичеловиот пансион, длабоко во снежните планини Кетскил, не ни помислувајќи дека невремето ќе ги отсече од надворешниот свет. Постепено запознавајќи се, се обидуваат да го искористат тоа на најдобар начин. Но тогаш се појавува првото мртво тело – и тие се ужасуваат од помислата дека меѓу нив има убиец.

Price: 400 ден

10 in stock

Compare
Sold By Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Несаканиот гостин

Categories: ,
SKU: 978-608-230-645-2

Издавачки центар ТРИ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Несаканиот гостин”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in